Universiteit Utrecht
Mathematisch Instituut



Infinitesimaalrekening


Werkcollegequizzes

In de eerste periode zijn er twee werkcollegequizzes, alleen toegankelijk voor de studenten die het werkcollege geheel volgen. Dat zijn korte tests (30 minuten) die je tijdens het werkcollege maakt.
Bij elk van deze quizzes hoort een opgave op de eerste deeltoets die ongeveer over dezelfde stof gaat; dat staat op de toets aangegeven. Als het cijfer voor zo'n toetsopgave lager is dan het cijfer dat je voor de bijbehorende quiz behaald hebt, dan telt het cijfer van de quiz. (Zie bijvoorbeeld het eerste deeltentamen van vorig jaar, op de lijst met oude tentamens.) Op deze manier heeft elk van de quizzes invloed op 15% van het cijfer voor de eerste deeltoets.
De quizzes tellen niet mee bij de herkansing.

Sommige studenten hebben recht op een verlengd tentamen. Zij kunnen ook verlenging van de tijd voor de werkcollegequiz krijgen mits ze zich uiterlijk 22 september bij de docent aanmelden. (Bij voorkeur via emailbericht aan vdleur@math.uu.nl ) Geef aan wat je studierichting is, en bij welke studiebegeleider ik kan nagaan dat je inderdaad recht op een verlengd tentamen hebt.


Terug naar overzicht werkwijze, naar hoofdbladzijde Infinitesimaalrekening, naar site map


Johan van de Leur<vdleur@math.uu.nl>

17 augustus 2005